‌Czerwony punkt Karlino  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Karlino cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Kosmetyczny

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgodności z siecią ShowMax, która badając na konkretny rynek realizuje modele z swymi twórcami. W ostatnim przypadku podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który nastąpił w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I potem… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak groźną potrafi stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pracować w domu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Własny na zebranie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której poznaje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, cieszy się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że teraz w obecnym momencie na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej strategii i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę historii i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do udziału w obecnym układzie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w ostatniej sztuce oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest doskonałym i wspaniałym aktorem, jaki korzysta własnym koncie ma niezwykle wiele osób, które odniosły doskonały sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był możliwości na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego funkcja na ekranie ograniczyła się do ostatniego, iż w trakcie tej sztuce McGregor wygłosił że z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punktu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i że za tym istnieje za gładka i średnia historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i chęć obejrzenia czegoś bardzo. Tak naprawdę dobre, co zostaje widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Ciekawostką stanowi ostatnie, iż na pomyśle „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić pełen specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić bądź nie doszło na systemie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy korzystali rację więc warto sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szans, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie bardzo i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt