endermologia Nowe Warpno

endermologia Nowe Warpno

25 lutego, 2019 0 przez Doradca Kosmetyczny

Ważna z całym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na naturalny poziom bycia. Jeszcze więcej osób starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym regularnie uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w okresie dać tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią zdołać, gdy dieta oraz ćwiczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Reakcją na ostatnie przedmioty potrafią stanowić obecne środki z obszaru medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Mielno

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wykorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym dobrze jest endermologia? To droga mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To dokładnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa to tym tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co wewnątrz tym idzie długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana z obecnym stylem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, ale także po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą techniką możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień pamiętamy oraz do tworzenia z cellulitem opornym na zlecenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten temat lub nawet pozbyć się go w sumie. Co więcej, w efektu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lekturze fibroblasty, które dostarczają nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w naszym wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 zabiegów (w relacji od tego, jaki dokładnie efekt chcemy zrobić), ale również zaznaczają, że pierwsze końce będą znane zaraz po skończeniu 3-4. Zabiegi daje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem idealnym dla całych kobiet, jakie zamierzały w codzienny, wygodny oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest dalej prowadzenie zdrowego poziomu bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy oraz z powodzeniem łączyć z kolejnymi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo porady na materiał zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający