Panele podłogowe Margonin

Panele podłogowe Margonin

6 maja, 2020 0 przez Doradca Kosmetyczny

Standardowe wymiary paneli podłogowych w składzie budowlanym – Panele podłogowe są drinkom z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Przedstawiają one znacznie wiele zalet, dzięki temuż są tak często wybierane. Są wygodne, proste w mieszkaniu czystości, pasują do każdego stylu wnętrza, tak i dość łatwo się je zakłada. Nie potrzeba do tego wynajmować żadnej firmy, samemu bez problemu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Murowana Goślina

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można ulokować w wszystkim wnętrzu. Ich bogaty wybór kolorystyczny a i imitacyjny sprawia, że wolno je bez problemu dopasować do innych sposobów w których zostały wyposażone pomieszczenia. Panele podłogowe będą zatem pasować do miejsc zorganizowanych w systemie klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich stopnie są bardzo interesujące, można bez problemu kupić panele białe, w stopniach szarości, brązu i nawet panele czarne. Ale najważniejszą rolą na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich kształty.

Zobacz również Wypalarnia kawy sklep

Od tego która istnieje długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek koniecznych do kupienia. Przed zakupami należy więc dokładnie zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w jakim pragnie się położyć na podłodze panele i dodać ile metrów kwadratowych paneli będzie potrzebnych.

Panele podłogowe Murowana Goślina

Panele podłogowe Murowana Goślina

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma rozmiary od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów i grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m szerokości i 8mm grubości. Takie panele można odkryć w jakimkolwiek hipermarkecie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zwykle potrafimy się spotkać z obecnym, iż w paczce będzie 2, 47 m2. Jeżeli zatem na przykład salon, jaki zamierzamy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, to będziemy wymagali zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się i w składach natknąć na panele o coś innych wymiarach, bardziej niestandardowych. Do nich ważna na pewno zaliczyć panele, które są bardzo małe. Ich szerokość nie przekracza 13cm, są zatem one o wielu węższe niż tradycyjne panele podłogowe. Tak jedno istnieje również z panelami bardzo małymi, które traktują nie więcej niż 80cm długości. Takie niskie i małe panele podłogowe sprawdzą się w ciasnych pomieszczeniach, w wypadku znacznie niebezpiecznych pomieszczeń montowanie takich małych i złych paneli będzie mocno żmudne i trudne.

Panele podłogowe Murowana Goślina

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są oferowane w paczkach. Nie liczy możliwości zakupu paneli na produkcję, a ważna dać do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupowało się ich za bardzo. To ile w danej paczce znajduje się metrów kwadratowych paneli, chce od wymiarów poszczególnych paneli. W kontaktu z obecnym zwłaszcza w paczce znajduje się od 8 do 10 paneli podłogowych. Warto zatem doświadczyć przy zakupie, ponieważ dzięki temu chętnie można zliczyć ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Murowana Goślina

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym