Siłownia Goleniów

Siłownia Goleniów

9 lipca, 2019 0 przez Doradca Kosmetyczny

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, jacy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy mężczyzna powinien marzyć o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać u siebie na ogromnym poziomie. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jednakże nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice jak swoi przodkowie- testosteron dalej jest nam bardzo potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, że w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej ilości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Kalisz Pomorski

Bezpośrednią tego przyczyną jest słaby testosteron, z zmiany przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, że to wynik wzrastającego odsetku gości z nadwagą (im dużo tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, że to poprzez estrogeny, których sprzedajemy sobie z zewnątrz. Ja zgodzę się z ostatnimi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak bo nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się z obecnym walczyć. Niniejszy produkt podpowie Ci nie tylko, jak się wyluzować, ale oraz jak nowymi formami zapewnić sobie większy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To dziś ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Oddziałując na konkretną metę- mobilizuje nas do wykonania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety obecnie w wielkiej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, które nie stanowią zagrożenia życia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tym wyjątkowo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to teraz płacą za nowotwory i wady serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), odkładanie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najgorsze dla facetów- konkuruje z znajomym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer jeden na liście lekarstw na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i szczęśliwy sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że masz kogoś, kto ten masaż będzie planować Ci działać 😉 Po piąte- kontakt z nowym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są właśnie dla starszych, znerwicowanych bab)… i coraz jedna, bardzo dobra porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w ruchu triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, że istniejesz wierny siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niezmiernie istotne, dlatego zawsze stawiam nań szczególną uwagę. Uznaj je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Kalisz Pomorski

Walcz z nadmiarem estrogenów

Tak jak kobiety wytwarzają nieznaczne liczby testosteronu, choć niektórzy myślą, że przeżywają go właśnie samcy, no i my wytwarzamy takie ilości estrogenu, choć kojarzony jest wyjątkowo z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To zwykle tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z zmiany powoduje stawianie się tłuszczu… i kółko się zamyka. A następnie się dziwisz, że tyle pracodawców ma spore piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest pamiętanie o linię i jak mocno lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno przyjęli się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Taż w butelkach zawiera pochodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w krótszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to obecnie duża ilość tych niekorzystnych związków)

Siłownia Kalisz Pomorski

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to wcześnie, nasuwając się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dostateczną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego form. Można toż dostać na mnóstwo rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed wyjściem do łóżka. Badania wskazują, że tak śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I właśnie w takim, gdzie jest więcej tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż sprawiają wrażenie, że istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, bądź nie śpimy na kupno miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale warto dmuchać na zimowe), nie pobudzać się przed snem grami czy filmami też nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Natomiast to mit, że przytyjesz, jednak jeśli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które ułatwiają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink z nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, i naprawdę w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj też o to, żeby mieć duży stopień witaminy D (na czas jesienno-zimowy zapisuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, bo więc dużo się wchłania), cynku i selenu. A gdyby więc dla Ciebie jeszcze za kilkoro- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które występują, że nie wykazują szczególnie silnego działania, lecz są te takie, które świadczą ich skuteczność. Moja opinia istnieje taka, że wszystek organizm jest indywidualny i warto przechodzić na sobie, jeżeli oczywiście są to dietetyczne sposoby. To gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdyby nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Kalisz Pomorski

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze wnętrza są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam bardzo mniejsza temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i właśnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli nosisz na saunę- nie sposób tegoż szczególnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się ponadto nie brać długich, gorących kąpieli. Nie trzymaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie trzymaj obcisłych bokserek ani spodni. I dużo śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Kalisz Pomorski

Bądź obowiązkowy

Przechodzę na nauki dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni daj ją zalecają. Cóż, tu również musisz zwrócić się na siebie i zrobić eksperyment- sprawdź, jak straciła na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć zatem będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli rano nie byłeś na siłowni i nie znasz odpowiedniej techniki- nie poruszaj się od razu na nie wiadomo jak wielkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania wskazują, że zwłaszcza ćwiczenia wielkich liczb mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie leż więc na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I miej. Mam szansę, że nie olejesz podanej w obecnym dokumencie myśli oraz sprawisz kroki, by być się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Kalisz Pomorski

 

Zobacz również partner do seksu