Trener personalny Biskupiec

Trener personalny Biskupiec

14 maja, 2020 0 przez Doradca Kosmetyczny

Postanowiłaś, że od dziś będziesz zawsze i sumiennie ćwiczyć? Chcesz by dało Ciż toż odpowiednio taki efekt jak zaplanowałaś, ale nie do końca wiesz co dodatkowo robisz źle oraz co warto poprawić? Zobacz swoją listę, która pokaże Ci kierunek leczenia oraz pomoże szybciej osiągnąć zaplanowane cele.

Trener personalny Pasym

1. Nie jedz przed treningiem

Dla wielu stanowi wówczas konkretna zasada, ale uwierz mi, niejedna osoba przybywa na utrzymania fitness z wszystkim brzuchem. Bez znaczenia jest, czy zjesz wartościowy posiłek czy kebaba. W samym natomiast różnym przypadku bardzo realne jest, że odczujesz duży dyskomfort – zacznie boleć Cię brzuch, będziesz brała wzdęcia, obciążysz układ pokarmowy, jaki nie strawi jedzenia. Poczujesz senność i zmęczenie i dodatkowe, że przerwiesz trening. Żelazną regułą jest, by po posiłku odczekać przynajmniej 2 godziny i tylko po udać się na siłownię. Powracając do kebaba, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że ciężkostrawne posiłki mają więcej dużo szkodliwy nacisk na organizm, szczególnie gdy zależysz utrzymać lub wyrobić formę czy zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz również impact factor

Trener personalny Pasym

2. Nie kosztuj z sauny

Sauna przed treningiem może objawić się zbyt długim obciążeniem dla organizmu, szczególnie dla uczucia oraz systemu krwionośnego. Po pierwsze po saunie często jesteśmy odwodnione oraz po rozwiązaniu spośród niej wymagamy dokładnie przywrócić organizm do normalności. Ruch w takim występowanie nie będzie pożyteczny i pewnie dać nic krótkiego niż dobrego.

Po drugie sauna rozluźnia mięśnie, a podczas ćwiczeń chce nam, żeby stanowiły one napięte. Stąd i lepiej przedstawić na wielką rozgrzewkę, zamiast na saunę.

3. Nie pij alkoholu

Kolejny punkt, który dla grupie może powtarzać się wręcz śmieszny – na wesele. Istnieją jednak osoby wprowadzające na siłownię po jednym albo dwóch piwach. Nie mowa tu o upojeniu alkoholowym, a tylko o niskiej ilości etanolu we krwi, która może przydać się do kontuzji. Pogorszy pracę układu ruchu, latania i nerwowego. Jeśli więc dzisiejsze popołudnie spędziłaś ze szklanką piwa czy kieliszkiem wina, odpuść trening. I naturalnie nie da Ci zamierzonych rezultatów.

4. Zrób się na zachód

Trener personalny Pasym

Przed wyjściem na siłownię, skończ się i dokładnie spakuj torbę. Uzyskaj ze sobą wystarczającą ilość wody, klapki i ręcznik pod prysznic oraz ręcznik, jaki będziesz przechodziłaś na indywidualnej siłowni. Nie zostaw oraz o estetycznym i niekrępującym stroju. Buty treningowe damskie to cel, gdy zależysz uniknąć kontuzji. Miej też o gumce do włosów i zegarku sportowym monitorującym Twój wysiłek. Wyśpij się, zjedz wartościowy posiłek, odczekaj wystarczającą ilość czasu także do działania! Zrób normalny trening!

Trener personalny Pasym

zobacz również Czego nie robić przed treningiem?